Haber

Yeni Captur B segmentinde en önde yer alıyor


Renault, 2012 yılında piyasa sürdüğü ve oldukça beğenilen B segmentinde yer alan Crossover otomobili  Captur modelini yenileyerek satışa çıkardı.Renault Captur  araç piyasaya sürüldüğü andan itibaren çok büyük ilgi gördü. Bu kadar ilgi gören bir araçta uzun zamandır yenilik yapmayan Renault, sonunda büyük değişikliklere imza atarak yeni versiyonunu çıkarmış oldu.

Otomobilin iç kısmı da dışında olduğu gibi gerçek anlamda büyük değişikliğe uğramış durumda. Kendini en çok belli eden değişikliklerden birisi, araç içerisinde kullanılan malzemelerin kalitesi olmuş. Captur’ün ilk serisinde ve hatta çoğu B segmentine ait arabada genel olarak sert plastikler kullanılmış olsa da, yeni Renault Captur modelde genellikle yumuşak plastik kullanılarak sofistike bir görünüm elde edilmiş.

Klima havalandırmalarının yanlarında kullanılan Piano Black renginde malzemeler, Renault Captur’ün iç kısmında gerçekten de premium bir havaya sahip olmasını sağlamış. Açıkçası Renault Captur, ilk serisiyle kıyaslandığı zaman sanki serinin devamı değil de yepyeni bir arabaymış gibi görünüyor. 

Renault Captur, üzerinde bulunan geniş açılı 4 kamera sayesinde gelen görüntüleri birleştirip sürücüye 360 derecelik bir kuş bakışı görünümü sağlıyor. Sürücü gerek park gerekse sürüş sırasında bu kameraları kullanarak arabanın çevresinde olan biten her şeye daha hakim olabiliyor. 

 

 

Join The Discussion

vbettr