Haber

Iphone 11 telefonunuzda ekran arızası varsa Apple'ın size bir haberi var


Iphone 11 telefonunuzun dokunmatik ekran arızası Apple tarafından ücretsiz tamir edilebilir

Eğer Iphone 11 telefonunuzun dokunmatik ekranı dokunmalara tepki vermiyorsa Apple bu sorunu ücretsiz bir şekilde giderebilecek. Şirket ekran modülleriyle ilgili bir sorun nedeniyle dokunuşlara yanıt vermeyen Iphone 11 telefonların ekranlarını değişim programı başlattı. Apple Iphone’ların küçük bir yüzdesinin bundan etkilendiğini belirtti.

Apple, sorundan etkilenen cihazların Kasım 2019-Mayıs 2020 arasından üretildiğini yani her telefonun bundan etkilenmediğini belirtti. Eğer Iphone 11’inizde bu tür bir sorun yaşıyorsanız Apple’ın sitesinde telefonunuzun seri numarasıyla arama yaparak bu program için uygun olup olmadığını araştırabilirsiniz.

Telefonunuz program için uygunsa Apple yetkili servis sağlayıcılarıyla iletişime geçebilir,  bir Apple satış mağazasından randevu alabilir veya Apple ile e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Apple değişim programının telefonun satın alındığından 2 yıl içerisinde geçerli olduğunu belirtti. Telefonunuzun bu sorunu içerdiğini düşünüyorsanız buraya tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

Join The Discussion

vbettr