Haber

Exxen Şeref Bey dizisinin çekimlerine başladığını açıkladı


Acun Ilıcalı’nın büyük hayallerinden biri olan ve tüm türkiyede merakla beklenen Exxen platformu bir çok ünlü ismi bünyesine katmıştı. Oldukça ilgi çeken ve 1 ocaktan sonra hayatımıza girecek olan platformun en dikkat çekici dizilerinden olan Şeref Bey dizisinin çekimlerine başladığını açıkladı. Haluk Bilginer’in başrolünü olduğu dizinin yönetmenliğini Onur Ünlü üstleniyor.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yeni dijital yayın platformu geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.Türkiye’de hizmet sunan Amazon Prime Netflix ve Blutv gibi dijital platformlara rakip olacak yerli yayın platformu Exxen kurmaca olmayan yapımlarla bu firmalarla başa çıkacağını açıkça gözler önüne serdi. 

Tolgshow koşuşanlar gibi bir çok programı bünyesine katan dijital platform Onur Ünlü‘nün yöneteceği ve başrolünde Masum ve Şahsiyet gibi dizilerle adından söz ettiren usta oyuncu Haluk Bilginer yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Bilginer’e Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı gibi isimler eşlik ediyor.

 

Join The Discussion

vbettr